Dikey Perde modelleri, PVC ve kumaş olmak üzere iki gruba ayrılır.
*PVC dikey Perdeler genellikle ofis ve iş yeri tarzı ortamlarda tercih edilir. Temizliğinin nemli bezle silinerek kolayca yapılması ve dayanıklı olması en önemli özellikleridir. Dikey perdeler ile; dikine inen parça mekanizması sayesinde 180 derece döndürülerek ışığın açısı kontrol edilir. Sağa, sola veya ortadan açılır şekilde perdenizi kenarlara toplayabilir, gerektiğinde tam kapalı konuma getirebilirsiniz.
*Kumaş ya da Tül Dikey perdeler yeni nesil sistemlerdir. Tül perde kullanan insanlar stor perde veya zebra perdelerin makinada yıkanamadığından şikayet ederler. Yeni nesil tül dikey perdeler makinada 30 derecede yıkanabilir ve ütü gerektirmez. Tül dikey perde tercih edilirse tamamlayıcı farklı bir perdeye de ihtiyaç duyulmaz. Tek mekanizma ile hem tül, hem güneşlik hem de fon ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Dikey perdelerdeki gibi zincir vasıtasıyla 180 derece sağa sola dönebilen kumaşlar, güneş ışığını yönlendirir. Tam kapalı iken güneşlik vazifesi görür ve her bir parçanın ayrı ayrı renk seçilebilmesi sayesinde perdenin sağ

Tüm Dikey Perde modellerini bulabileceğiniz sitemizden; güvenli ve kolay ödeme kapsamında kapıda ödeme veya kredi kartına taksit seçenekleri ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye 'nin her yerine Ücretsiz Kargo ile gönderim yapmaktayız.

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)