Stor perde günümüzde kullanım kolaylığı ve ekonomik olması yönünden en çok tercih edilen perde modellerinden biridir. Birbirinden farklı stor perde modelleri; ev, otel, restaurant ve ofis gibi çok çeşitli alanlarda kullanılarak şık bir dekorasyon sağlamaktadırlar.
Zaman içerisinde yıpranan stor perdelerin, mevcut kasası kullanılarak sadece stor kumaşı değiştirilerek yenilenmeleri mümkündür.

Blackout stor perde yani ışık geçirmez kumaştan üretilen stor perdeler ile iç mekanlarda tam karartma sağlanabildiği gibi; projeksiyon perdesi, motorlu stor perde gibi özel ve farklı kullanım alanlarına uygun stor perde çeşitleri mevcut olmaktadır.
Stor perdeler, alüminyum boruya sarılmış kumaş, alüminyum üst kasa ve plastik zincir gibi aparatlardan oluşur ve zinciri aşağı yukarı çekmek suretiyle hareket ettirilir. Kumaşları özel kimyasal aprelidir (kolalı). Bu sayede kumaşı kesildikten sonra yan kısımlardan atma ve ipliklenme gibi sorunlar önlenir.
Çok çeşitli kumaş seçeneği olması, stor perdelerin kullanım alanı ve tercihler açısından belirleyicidir. Kolay montaj aparatlarıyla basitçe montajı tamamlanır, kullanıma hazır hale gelirler.

Tüm stor perde modellerini bulabileceğiniz sitemizden; güvenli ve kolay ödeme kapsamında kapıda ödeme veya kredi kartına taksit seçenekleri ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye 'nin her yerine Ücretsiz Kargo ile gönderim yapmaktayız.

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)